2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Francia kalandozás 1931. Szerk.: Temesi Győző. Bp., 1931, "Élet", 104 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.