Szüle Péter (1886-1944): Öltözködő aktok. Olaj, vászon, jelzés nélkül,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/303/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Szule-Peter-1886-1944-Oltozkodo-aktok-Olaj-vaszon-jelzes-nelkul--68C39755-cm~II1549521
1549521
10259
303
70000
Rufpreis:
70 000 HUF 189,19 EUR , 205,88 USD
Beschreibung: Szüle Péter (1886-1944): Öltözködő aktok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 68×55 cm
: tánczos_gábor