10190. 303. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Pál Mária (?- ): Szénásszekér, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23,5×33,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván