8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Kórusz József (1927-2010): Anya gyermekeivel, színezett rézkarc, jelzett a rézkarcon, papír, foltos, 31x22,5 cm. Munkácsy Mihály után Kórusz József 1953.