Kandó László (1886-1952): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett, 44... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/303/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Kando-Laszlo-1886-1952-Asztali-csendelet-Olaj-karton-jelzett-44C39760-cm~II1573551
1573551
10119
303
50000
Rufpreis:
50 000 HUF 135,14 EUR , 147,06 USD
Beschreibung: Kandó László (1886-1952): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett, 44×60 cm
: tánczos_gábor