Kékesi László (1919-1993): Boldog új évet 1966. Színezett rézkarc, pap... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/303/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Ex-libris-Kleingrafik~2/Kekesi-Laszlo-1919-1993-Boldog-uj-evet-1966-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-8C3976-cm~II1614450
1614450
10526
303
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Kékesi László (1919-1993): Boldog új évet 1966. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 8×6 cm
: tánczos_gábor