cca 1880 A Comoi tó. 12 kis litho képet tartalmazó leporelló egészvász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/303/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Drucksachen~29/cca-1880-A-Comoi-to-12-kis-litho-kepet-tartalmazo-leporello-egeszvaszon-kotesben-Leporell~II1601538
1601538
12614
303
Printed Materials
Beschreibung: cca 1880 A Comoi tó. 12 kis litho képet tartalmazó leporelló egészvászon kötésben / Leporello with 12 images
: vörös_iván