Drucksachen

Zahl der Lose: 206

12644.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1910-1920 Velence látképe a Szent Márk tér tornyából nézve, feliratozva, kis szakadással, 18x23,5 cm / Venice
12645.

Rufpreis:
2 400 HUF
1911 Színházi Figaro. 1911.november 11., I.évf. 10. szám. Szerk.: Szegedy Lajos. Kolozsvár, Gámán János Örököse Könyvnyomdája. Kolozsvári színházi lap.
12646.

Rufpreis:
2 000 HUF
1912 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános utmutatója. XVI. évf. Bp., Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, sérült, viseltes gerinccel, egy-két helyen korabeli bejegyzéssel, korabeli reklámokkal illusztrálva.
12647.

Rufpreis:
1 000 HUF
1912 Budapesti Újságírók Egyesülete Almanachja. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12648.

Rufpreis:
2 000 HUF
1913 Bp., A Bazár című nőknek szóló újság 3 db száma, széteső állapotban
12649.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
9
12650.

Rufpreis:
3 000 HUF
1915 Budapest leporelló album 35 db képpel, jó állapotban, 14x18,5 cm
12651.

Rufpreis:
4 000 HUF
1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. 26. évf., Szerk. Schmittely József. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal, térképekkel, és reklámokkal illusztrálva, a napoknál ceruzás bejegyzésekkel.
12652.

Rufpreis:
2 000 HUF
1917 Miskei és monostori Thassy Elemér (1861-1917) halálozási értesítője. Drávatamási. Nádosy, Forgách, Pongrácz, és Perczel atyafisághoz köthető dunántúli (Zala, Somogy megye), és Heves megyei földbirtokos család sarja.
12653.

Rufpreis:
1 000 HUF
1918 A Pozsonyi Vendéglősök és Kávésok szakirányú tanonciskolájának értesítője az 1917-1918. iskolai évről. Közli Tichy Lajos. Pozsony, 24 p., 19x12 cm
12654.

Rufpreis:
1 200 HUF
1918 Pesti Hírlap naptára az 1918. közönséges évre. Szerk.: Schmittely József. 28. évf. Bp., Légrády. Fekete-fehér fotókkal, a háborúra vonatkozó térképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, javított gerinccel és kötéssel, hiányzó előzéklapokkal, a címoldal lyukas, a január hónap oldala foltos, néhány korabeli bejegyzéssel.
12655.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF