Drucksachen

Zahl der Lose: 206

cca 1905 10 db sérült nyomat a szecessziós Dekorative Vorbilder különböző évfolyamaiból, közte több lithoval, kiadja: Julius Hoffmann, Stuttgart
12632.

Rufpreis:
3 000 HUF
12633.

Rufpreis:
800 HUF
12634.

Rufpreis:
3 000 HUF
1907 Faconeisen-Walzwerk L. Mannstaedt & Cie. Musterbuch IVa. Kunst-Schmiede-Teile. Blätter, Blumen, Rosetten, Glitterspitzen etc. Ausgabe 1904 mit neuer Preisliste und Nachtrag 1907. Köln, M. DuMont Schauberg. Papírkötés, kissé sérült gerinccel, szakadozott borítóval. Művészi kovácsoltvas alkatrész mintakönyv, és árjegyzék katalógus, német nyelven./ Art wrought-iron parts pattern-book catalogue and pricelist, with damaged spine, and raunchy cover, in German language.
12635.

Rufpreis:
5 000 HUF
12636.

Rufpreis:
2 400 HUF
1908 K.né Margitay Maris: Mintarajzok. Az angol szabászati tankönyvhöz. Bp., 1908, Stephaneum Nyomda Rt. Hatodik, javított kiadás. Kiadói szecessziós papírkötés. Jó állapotban.
12637.

Rufpreis:
1 600 HUF
1908 K.né Margitay Maris: Mintarajzok K.-né Margitay Maris francia szabászati tankönyvéhez. Bp., 1908, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Hatodik, javított és bővített kiadás. Kiadói szecessziós papírkötés. Jó állapotban.
12638.

Rufpreis:
1 600 HUF
1909-1943 Gyászjelentések Pöschl György (1870-1942) orvos, egészségügyi főtanácsos és felesége részére, köztük rokonok, tisztviselők értesítői is, okmánybélyegekkel, valamint 1 db házassági értesítő is, összesen 12 db
12639.

Rufpreis:
1 400 HUF
1909 Dobsinai jégbarlang reklám prospektusa árjegyékkel, német és magyar nyelven, 30x23 cm / Dobsina ice cave, advertisement booklet, 30x23 cm
12640.

Rufpreis:
5 000 HUF
1909 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános utmutatója. XIII. évf. Bp., Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, sérült, viseltes, hiányos gerinccel, korabeli reklámokkal illusztrálva.
12641.

Rufpreis:
1 000 HUF
12642.

Rufpreis:
2 000 HUF
12643.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF