Antik

Zahl der Lose: 17

Ezüst(Ag) nyelű kés, 2 db, jelzett, h: 25 cm, bruttó: 189,6 g
11045.

Rufpreis:
1 000 HUF
10
Elefántos és szarvasos csont levélbontó 14,18 cm / letter openers
11046.

Rufpreis:
2 000 HUF
Címeres fém pecsétnyomó, 3,5×2 cm
11047.

Rufpreis:
8 000 HUF
Nőalakos szecessziós stílusú bronz pecsétnyomó 9 cm / Seal maker
11048.

Rufpreis:
6 000 HUF
Ékszeres, cigarettás, szelence. aranyozott alpakka dombor díszítéssel 7x4
11049.

Rufpreis:
4 000 HUF
Ezüst(Ag) nyelű cukor(?)fogó, jelzett, h: 15,5 cm, bruttó: 41,7 g
11050.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Kínai réz lakat véset madár motívummal, működik, h:17 cm
11051.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
10
Sárkányos bronz tartók (2 db) petróleumlámpával, egyik lámpatartó sérült, hiányos, m: 34 cm (kaspó nélkül)
11052.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
XIX. sz: Ezüstözött alpakka gyetyatartó leveles díszítéssel / Candle holder. Alpacca 21 cm
11053.

Rufpreis:
5 000 HUF
XIX. századi, madár díszítéses ón teakiöntő. Kis horpadásokkal 23 cm
11054.

Rufpreis:
6 000 HUF
1912 Füles tálca Prosit felirattal, festett pirogravír üveg lap borítással, kis repedéssel, 56×39 cm
11055.

1912 Füles tálca "Prosit" felirattal, festett pirogravír üveg lap borítással, kis repedéssel, 56×39 cm

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Anton Schreiners Söhne KG ón fedeles kancsó (Kaiserkanne), gazdagon díszített, jelzett, jó állapotban, m:54 cm, kb 3,3 l /  Anton Schreiners Söhne KG, richly ornated tin jug, with hallmark, in good condition, h: 54 cm, cca 3,3 l
11056.

Anton Schreiner's Söhne KG ón fedeles kancsó (Kaiserkanne), gazdagon díszített, jelzett, jó állapotban, m:54 cm, kb 3,3 l / Anton Schreiner's Söhne KG, richly ornated tin jug, with hallmark, in good condition, h: 54 cm, cca 3,3 l

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF