Amerikai Egyesült Államok DN "Észak Amerikai Vadász Klub / Észak-Amerikai Nagy Játék" jelzett Ag emlékérem sérült, lezárt kapszulában (~30g/0.999/38,5mm) T:1-(PP)
USA ND "North American Hunting Club / North American Big Game" hallmarked Ag commemortaive medal in damaged, sealed capsule (~30g/0.999/38,5mm) C:AU(PP)