Berán Nándor (1889-1965) 1943. "Magyar Turisták Országos Szövetsége -... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/302/kategorien~Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Orden~500021/Beran-Nandor-1889-1965-1943-Magyar-Turistak-Orszagos-Szovetsege--Matyas-Turak-1943-ar~II1625715
1625715
31186
302
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: Berán Nándor (1889-1965) 1943. "Magyar Turisták Országos Szövetsége - Mátyás Turák 1943" aranyozott Br jelvény, hátoldalán jelezve (30x39mm) T:1-,2
: ttg