31179.
302. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 200 HUF
~1920-1940. 13db-os vegyes sport- és díjérem tétel, nagyrészük szalagon, többek között futás, váltófutás és magasugrás témakörben, kopott, sérült fa díszdobozban T:2-,3