31176.
302. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
3 600 HUF
1886. "Az Érdem Jutalmául - A Budapesti szobafestő, czímfestő, mázoló, aranyozó, fényesítő ipartestület 1886" ezüstözött Br érem (37mm) T:2- kopott ezüstözés Hungary 1886. "Painters Guild of Budapest" silver plated bronze merit medallion (37mm) C:VF worn silver plating