15916.
302. Gelaufene Fernauktion
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Vegyes könyvtétel, 2 db: Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. Matolcsy Andor: Start. Turul Szépmíves Könyvek. Bp., é.n., Turul. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.