Szabó Dezső: Az elsodort falu. Regény két kötetben. Kritikai kiadás. 1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/302/kategorien~Bucher/~500017/Szabo-Dezso-Az-elsodort-falu-Regeny-ket-kotetben-Kritikai-kiadas-1-2-kot-Bp-1944-Fau~II1291638
1291638
15932
302
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Szabó Dezső: Az elsodort falu. Regény két kötetben. Kritikai kiadás. 1-2. köt. Bp., 1944, Faust Imre. 314+309 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben.
: ttg