15930.
302. Gelaufene Fernauktion
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Kisfaludy Sándor Minden Munkái VI. kötet Budapest, 1892, Franklin-Társulat. Negyedik kiadás.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásokkal a borÃtó és a gerinc sarkain. Jó állapotban. Töredék kötet.