15922.
302. Gelaufene Fernauktion
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. AláÃrt példány! Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel. A szerzÅ‘ által aláÃrt példány.