Csokonai Vitéz Mihály Összes Művei I-II. Életrajzzal ellátta Dr. Horvá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/302/kategorien~Bucher/~500017/Csokonai-Vitez-Mihaly-Osszes-Muvei-I-II-Eletrajzzal-ellatta-Dr-Horvath-Cyrill-Budapest-e~II1403931
1403931
15973
302
Beschreibung: Csokonai Vitéz Mihály Összes Művei I-II. Életrajzzal ellátta Dr. Horváth Cyrill. Budapest, én., Magyar Könyvkiadó Intézet. Kiadói festett egészvászon kötés. A gerince picit sérült, és fakó.
: tánczos_gábor