15794.
302. Gelaufene Fernauktion
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Arany János összes munkái. 1-8. kötet. Bp., 1883-1889, Ráth Mór. Gazdagon díszített, aranyozott vászonkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.