Kádár Ferenc: Hajósmesterség. Bp., 1961, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/302/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~500012/Kadar-Ferenc-Hajosmesterseg-Bp-1961-Muszaki-Konyvkiado-Kiadoi-kisse-kopottas-felva~II1625927
1625927
15623
302
Books: Technics
Beschreibung: Kádár Ferenc: Hajósmesterség. Bp., 1961, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói, kissé kopottas félvászon kötésben.
: vörös_iván