Latin-magyar zsebszótár. Szerkesztette: Dávid István. Bp., 1899, Lauff... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/302/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~500011/Latin-magyar-zsebszotar-Szerkesztette-David-Istvan-Bp-1899-Lauffer-Vilmos-kiadasa-Kiado~II1625995
1625995
15611
302
Books: Social sciences
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Latin-magyar zsebszótár. Szerkesztette: Dávid István. Bp., 1899, Lauffer Vilmos kiadása. Kiadói, kissé kopottas félvászon kötésben.
: vörös_iván