Dr. Th. H. Van De Velde: A házastársak elhidegülése, keletkezése és legyőzése.Fordította: Dr. Feldmann Sándor. Budapest,(1928), Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, javított gerinccel.