Hock János: Imakönyv. Bp.,(1892), Athenaeum. Kiadói műbőr kötés, kissé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/302/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~500014/Hock-Janos-Imakonyv-Bp-1892-Athenaeum-Kiadoi-mubor-kotes-kisse-kopottas-boritoval-~II1487565
1487565
15737
302
Books: Religion
Beschreibung: Hock János: Imakönyv. Bp.,(1892), Athenaeum. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas borítóval, aranyozott lapélekkel. Jó állapotban.
: tánczos_gábor