Goffine Lénárt katholikus oktató és épületes könyve. Átdolgozta Steck... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/302/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~500014/Goffine-Lenart-katholikus-oktato-es-epuletes-konyve-Atdolgozta-Steck-Xav-Ferencz-Bp-190~II1626706
1626706
15691
302
Books: Religion
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Goffine Lénárt katholikus oktató és épületes könyve. Átdolgozta Steck Xav. Ferencz. Bp.,[1903], Szent István-Társulat. Harmadik, újra átdolgozott kiadás.
XXIV+943 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
: vörös_iván