Foerster, F. W.: Élet és jellem. Bp., 1944, Szociális Misszió Társulat... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/302/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~500014/Foerster-F-W-Elet-es-jellem-Bp-1944-Szocialis-Misszio-Tarsulat-Kicsit-kopott-felvasz~II1404487
1404487
15740
302
Books: Religion
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Foerster, F. W.: Élet és jellem. Bp., 1944, Szociális Misszió Társulat. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
: vörös_iván