Halácsy Dezső: A magyar városokért. M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvei. Bp., 1941, Szerzői kiadás. IV., bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.