15048.
302. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Budapesti Zsebkalauz. Szerk.: Székely László. Keve Gyula rajzaival. Bp.,1959, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.