15592.
302. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Zigány Ferenc: Ábrázoló geometria. Bp., 1964, Tankönyvkiadó Vállalat. A szerző dedikációjával. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.