15588.
302. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Dr. Gyenes Ernő: Anatomiai compendium. Orvosi Compendiumok Gyűjteménye. Bp., é.n., Universitas. Átkötött félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel.