Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1971-1972. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó, 233 p. Magyar, orosz, angol nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötés. A gerincén a műbőr kopott.