Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/302/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~500006/Marko-Arpad-Futaki-grof-Hadik-Andras-tabornagy-Bp-1944-Athenaeum-317-l-Aranyozott-kiad~II1582181
1582181
15345
302
Books: Military
Beschreibung: Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. 317 l. Aranyozott, kiadói félvászonkötésben
: tánczos_gábor