A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen IV. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, a sarkainál kis ütődéssel.