https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 41

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Darkó Jenő: A magyar huszárság eredete. A Debreceni Tisza István Tudományos Társaság I. oszt. Kiadványai VII. kötet 7. füz. Pécs, 1937, Studium Könyvkiadó Rt., 38 p. Kiadói tűzött papírkötés.
15331.

Darkó Jenő: A magyar huszárság eredete. A Debreceni Tisza István Tudományos Társaság I. oszt. Kiadványai VII. kötet 7. füz. Pécs, 1937, Studium Könyvkiadó Rt., 38 p. Kiadói tűzött papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
19
vitéz Náray Antal, vitéz Berkó István: Légitámadás! Bp., é.n., A Kir. Magy. Egyetemi nyomda. Sok képpel illusztrálva.. Festett kiadói egészvászon kötésben.
15332.

vitéz Náray Antal, vitéz Berkó István: Légitámadás! Bp., é.n., A Kir. Magy. Egyetemi nyomda. Sok képpel illusztrálva.. Festett kiadói egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
3
Daloljatok honvédek! Magyar katonanóták gyüjteménye. 104 katonadal. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta Volly István. A rajzokat Haranghy Jenő készítette. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja, 119 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, és kötéssel.
15333.

Daloljatok honvédek! Magyar katonanóták gyüjteménye. 104 katonadal. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta Volly István. A rajzokat Haranghy Jenő készítette. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja, 119 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, és kötéssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Der Luftkieg 1914/1915 Unter Verwendung von Felpostbreifen und Berichten von Augenzeugen dargestellt von einem Flugtechniker. Leipzig, 1915, Hesse&Becker, 278+10 p.+4 kihajtható táblával. Szövegközti képekkel, és illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
15334.

Der Luftkieg 1914/1915 Unter Verwendung von Felpostbreifen und Berichten von Augenzeugen dargestellt von einem Flugtechniker. Leipzig, 1915, Hesse&Becker, 278+10 p.+4 kihajtható táblával. Szövegközti képekkel, és illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, német nyelven./ Linen-binding, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. 12 színes táblamelléklettel, térképpel, és szöveg-képekkel. A színes táblákat Bortnyik Sándor és Kner Albert rajzolták. Bp.,(1940), Dante, 411+12 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel, szakadt első oldallal, de egyébként jó állapotban. A könyv a viláháború erőviszonyait vizsgálja. A szerző észérvekkel bizonyítja, hogy a háború megnyerhetetlen.
15335.

Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. 12 színes táblamelléklettel, térképpel, és szöveg-képekkel. A színes táblákat Bortnyik Sándor és Kner Albert rajzolták. Bp.,(1940), Dante, 411+12 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel, szakadt első oldallal, de egyébként jó állapotban. A könyv a viláháború erőviszonyait vizsgálja. A szerző észérvekkel bizonyítja, hogy a háború megnyerhetetlen.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Rupert Butler: SS-Wiking. Az ötödik SS-hadosztály története (1941-45.) Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15336.

Rupert Butler: SS-Wiking. Az ötödik SS-hadosztály története (1941-45.) Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Robin Cross: Az ardenneki ütközet. Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15337.

Robin Cross: Az ardenneki ütközet. Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Antony Shaw: A II. világháború napról napra. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2002, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15338.

Antony Shaw: A II. világháború napról napra. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2002, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
1
Leo Daugherty: A vietnámi háború napról napra. Fordított Eiben György. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15339.

Leo Daugherty: A vietnámi háború napról napra. Fordított Eiben György. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Chris Chant: A világ híres bombázói napjainkig. Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15340.

Chris Chant: A világ híres bombázói napjainkig. Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Roger Ford: A világ híres harckocsijai 1916-tól napjainkig. Fordította Halmai Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15341.

Roger Ford: A világ híres harckocsijai 1916-tól napjainkig. Fordította Halmai Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Andy Lightbody, Joe Poyer, Dick Cole: A világ harci repülői. Fordította Kiss Tibor. h.n., 1992, Victoria Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15342.

Andy Lightbody, Joe Poyer, Dick Cole: A világ harci repülői. Fordította Kiss Tibor. h.n., 1992, Victoria Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse