2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Az 1879-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1879, M. Kir. Belügyminisztérium, Légrády Testvérek bizománya. Első kiadás, IV+761 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az 1. oldalon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.