Máne lósón. Imák az elhunytak sírjaikon, magyar fordítással. Bp., 1929... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/302/kategorien~Bucher/Bucher-Judaica~500013/Mane-loson-Imak-az-elhunytak-sirjaikon-magyar-forditassal-Bp-1929-Schlesinger-Kopott-f~II1621773
1621773
15673
302
Books: Judaica
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Máne lósón. Imák az elhunytak sírjaikon, magyar fordítással. Bp., 1929, Schlesinger. Kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
: ra