P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1977, Corvina - Képzőművész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/302/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~500007/P-Brestyanszky-Ilona-Kovacs-Margit-Bp-1977-Corvina--Kepzomuveszeti-Alap-Kiadovallalat~II1610300
1610300
15438
302
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1977, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
: tánczos_gábor