15478.
302. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Dr. Mester János: Kelet nagy gondolkodói. Kultura és Tudomány. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, kissé kopottas borítóval.