13440.
302. Gelaufene Fernauktion
Poster
70 000 HUF
189,19 EUR, 205,88 USD
1915 Magyar Szentkorona Országainak Vöröskereszt Egylete adománygyűjtő kerti ünnepélylének plakátja, litográfia, Ifj. Kellner Ernő nyomdája, vászonra kasírozva, restaurált, 93,5x62 cm / 1915 Hungarian Red Cross charity event poster, lithography, on canvas, restored, 93,5x62 cm