11081. 302. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
0 HUF
Bavaria porcelán mokkás készlet Velence motívummal, 6 db csésze, 6 db csészealj, 1 db kiöntő, 1 db cukortartó, kopásnyomokkal, jelzett
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván