6 db Zsolnay süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, nagyon apró k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/302/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~5/6-db-Zsolnay-sutemenyes-tanyer-kezzel-festett-jelzett-nagyon-apro-kopasokkal-d-19-cm~II1626221
1626221
11061
302
14000
Beschreibung: 6 db Zsolnay süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, d: 19 cm
: vörös_iván