Keramiken Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1521603
11000
302
50000
Art-ceramics
1489710
11001
302
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka horoszkopos tál, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d:23,5 cm
1489689
11002
302
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka horoszkopos kupicás készlet mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 18×9, m:4 cm
1489717
11003
302
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka nagy tál, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d:30 cm 1625810
11004
302
Art-ceramics
Ferenczy Kati: Falitál. Mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, d: 29 cm
1624859
11005
302
Art-ceramics
1556959
11006
302
Art-ceramics
1311682
11007
302
Art-ceramics
Pikszai Rudolf (1903-1982): Puttó a faunok szorításában. Festett gipsz, apró hibákkal, jelzett, 11×16 cm
1529575
11008
302
Art-ceramics
Sz jelzéssel: Iszogató vadász. Festett kerámia, jelzett, piszkos, m:13 cm
1599816
11009
302
Art-ceramics
Kerámia maszk falidísz, jelzés nélkül, szélein kis sérülésekkel, 26×18 cm
1599823
11010
302
Art-ceramics
Bártfay Judit (?-?): Dekoratív váza, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, 19×10×13 cm 1617401
11011
302
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Bika. Mázas kerámia, talapzat nélkül, hibátlan, m:17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF