Keramiken Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1622784
11024
302
Art-ceramics
Díszes virágmintás modern perzsa kerámia gömbváza, kézzel festett, jelzett (Honarkade-ye Ârâmesh), hibátlan, d: 10 cm
1622751
11025
302
Art-ceramics
Díszes virágmintás modern perzsa kerámia gyertyatartó, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm
1622608
11026
302
Art-ceramics
Díszes virágmintás modern perzsa kerámia fedeles edény, kézzel festett, jelzett (Honarkade-ye Ârâmesh, Hamedan), hibátlan, m: 13 cm
1622905
11027
302
Art-ceramics
Asztali kínáló kosár kék pamutszál díszítéssel, d: 26 cm
1622908
11028
302
Art-ceramics
Asztali kínáló kosár lila pamutszál díszítéssel, d: 26 cm
1620548
11029
302
Art-ceramics
Dekoratív virágos kerámia leveses tányér, jelzés nélkül, kis kopásokkal, d: 24,5 cm
1620563
11030
302
Art-ceramics
Dekoratív szőlőmotívumos kerámia leveses tányér, jelzett, kis lepattanásokkal, d: 22,5 cm
1620578
11031
302
Art-ceramics
Dekoratív virágos kerámia leveses tányér, jelzett, lepattanásokkal, d: 21 cm 1625421
11032
302
Art-ceramics
2 db kerámia falidísz: anya gyermekével; huszár, jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, m: 37 ill. 39 cm 1027596
11033
302
Art-ceramics
1360228
11034
302
Art-ceramics
Mázas retro kerámia váza, jelzett (BK), apró lepattanással, m:27 cm
1548273
11035
302
Art-ceramics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF