Túry Mária (1930-1992): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, ü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/302/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Tury-Maria-1930-1992-Hazafele-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-24C397~II1543326
1543326
10297
302
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: Túry Mária (1930-1992): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×29 cm
: vörös_iván