Sven Bertil Berg (1931-): Lány a vagonnál. Színes litográfia, papír, j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/302/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Sven-Bertil-Berg-1931-Lany-a-vagonnal-Szines-litografia-papir-jelzett-keretben-37C39750-~II1584711
1584711
10029
302
Beschreibung: Sven Bertil Berg (1931-): Lány a vagonnál. Színes litográfia, papír, jelzett, keretben, 37×50 cm
: vörös_iván