Pólya jelzéssel:Nagy fa árnyékában. Olaj, vászon, festék kopásokkal, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/302/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Polya-jelzesselNagy-fa-arnyekaban-Olaj-vaszon-festek-kopasokkal-keretben-60C39780-cm~II1507575
1507575
10222
302
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Pólya jelzéssel:Nagy fa árnyékában. Olaj, vászon, festék kopásokkal, keretben, 60×80 cm
: vörös_iván