Olvashatatlan jelzéssel: Budai Vár cca 1920. Rézkarc, papír, üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/302/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Olvashatatlan-jelzessel-Budai-Var-cca-1920-Rezkarc-papir-uvegezett-keretben-9C39712-cm~II1592385
1592385
10345
302
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Budai Vár cca 1920. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 9×12 cm
: vörös_iván