1938 Osoha László (?-?): Kőbánya, pecséttel jelzett vintage fotóművész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/302/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Foto~20/1938-Osoha-Laszlo--Kobanya-pecsettel-jelzett-vintage-fotomuveszeti-alkotas-38x29-cm~II1621659
1621659
12481
302
Photo
Beschreibung: 1938 Osoha László (?-?): Kőbánya, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 38x29 cm
: scanner