1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Jevgenyij Nyikolajevics Tyhanovics / Evgenij Nikolajevic Tihanovic (1911-2005): Ex libris Boris Balent. Lenint ábrázoló rézkarc, papír, pecséttel jelzett, 11×7 cm