1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Antonin Homolka (1909-1964): Újévi ex libris, PF 1961 Dr. V. Bosák. Praha, Valdstejnská zahrada. Rézkarc, papír, jelzett, 8.5×13.5 cm